قیمت روز نوشابه کوکا قوطی

امتیاز دهید post

قیمت روز نوشابه کوکا قوطی را می توانید از سایت فروش بازرگانی سامان گستر استعلام نمایید. نوع قوطی این نوشابه یکی از مدل های بسیار پرفروشی است که این کارخانه بطور گسترده در حال تولید آن است. فروش بالای این نوشیدنی بخاطر طعم فوق العاده، کیفیت استثنایی و همچنین سایز استاندارد آن است. شرکت کوکاکولا بر اساس استانداردهای بین المللی تولید نوشابه فعالیت می کند و در تلاش است انتظارات مشتریان را بهترین شکل ممکن برآورده نماید.

قیمت روز نوشابه کوکا قوطی - سامان گستر

تحلیل استراتژی برند تجاری کوکاکولا

بدون شک شرکت کوکاکولا تاریخچه ای بی نظیر دارد. مستندانی اند که نشان می دهند چیزی حدود 38 میلیون دلار در سال 2007 برای تاسیس موزه جدید در آتلانتا صرف گردیده است که سالیانه میلیون ها توریست را برای بازدید از تکنولوژی فوق العاده این شرکت در گذشته به طرف خود جلب می نماید. جالب است بدانید برخی مطبوعات از این موزه با لقب سرزمین عجائب یاد کرده اند. البته حقیقتا اسم مناسبی برای آن است چرا که این موزه از جهات مختلف شایسته این لقب می باشد.

کوکاکولا یکی از برند های نوشیدنی پیشرو در دنیا است که مالک بیش از 400 برند نوشیدنی غیرالکلی است. بطور کلی نوشیدنی‌های ارائه شده توسط این شرکت را می‌توان در گروه نوشابه‌های گازدار، آب تقویت‌شده، آبمیوه، نوشیدنی‌های ورزشی، نوشیدنی‌های گیاهی، لبنیات، نوشیدنی های انرژی زا، چای و قهوه دسته بندی کرد. خصوصیات محصولات کوکاکولا با یکدیگر متفاوت اند. اما نکته حائز اهمیت این است که کوکاکولا دارای پنج نوشیدنی گازدار برتر جهان از جمله کوکای رژیمی، کوکا، فانتا و اسپرایت می باشد. محصولات برند تجاری کوکاکولا از سال 1886 در کشور آمریکا به فروش می رسد. در حال حاضر این برند به بیش 200 کشور دنیا گسترش پیدا است. در چندین سال گذشته صنعت نوشابه سازی رقیبان بسیاری داشته است. علاوه بر این قوانین گسترده سلامت و دیگر تغییرات نیز بر این صنعت تأثیراتی داشته است. در ادامه این قسمت قصد داریم به تحلیلی جامع از استراتژی کسب و کار این برند محبوب بپردازیم.

همانطور که می دانید برندی به اعتبار کوکا دارای نقاط قوت بسیار زیادی است. کوکاکولا برندی معتبر و اخلاق‌مدار است که نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است. حضور جهانی و محبوبیت بین المللی آن هم در ایالات متحده در سال 1886 شروع شد و از آن زمان به بعد توزیع و صادرات آن در سراسر جهان به بیش از 200 کشور گسترش پیدا کرد و در کل دنیا معروف شد. در حال حاضر این یک برند جهانی با سطح محبوبیت بسیار بالا در دنیا است که طرفداران زیادی دارد. علاوه بر این باید گفت زنجیره تامین و شبکه توزیع کوکاکولا به حدی بزرگ و پیچیده است که در حقیقت یک زنجیره تامین و شبکه توزیع جهانی را مدیریت کرده است. این قدرت در توزیع هم یکی از اصلی ترین نقاط قوت این برند است. علاوه بر موارد گفته شده، یکی از اصلی ترین فاکتورهای موفقیت این مجموعه در چندین سال گذشته، تمرکز بالا بر روی بهینه سازی زنجیره تامین جهانی می باشد. در حقیقت زنجیره تامین و شبکه توزیع کارآمد به برند کوکا کمک کرده تا هزینه‌های تولید بطوری چشمگیر کاهش پیدا کند.

این برند تجاری بسیار موفق، یک بازاریاب عالی است و سالانه مبالغ زیادی را صرف بازاریابی، و تبلیغات محصولات خود می نماید. آنچه لازم است بدانید این است که این برند در بازاریابی دیجیتال و تبلیغات خود سرمایه‌گذاری بسیاری نموده است. برای نمونه هزینه بازاریابی آن برند کوکا بیش از 4 میلیارد دلار برآورد شد بود. همچنین تمرکز آن بر تعامل با خریدار با استفاده از کانال‌های دیجیتال هم افزایش پیدا کرده است. توجه داشته باشید وفاداری مشتریان در قرن 21 فاکتوری بسیار مهم است که رشد این کسب و کار را زیاد کرده است. با این وجود، کوکاکولا هم سرمایه‌گذاری زیادی افزایش وفاداری و حفظ مشتریان خود انجام داده است.

موضوعی که اهمیت بسیار زیادی دارد این است که حتی برند های بزرگ مثل کوکاکولا هم در روند کاری خود دارای نقاط ضعفی بوده و هستند. برای مثال کوکاکولا چندین سال درباره مسائل مربوط به مدیریت آب با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده که در گذشته انتقادات زیادی را در این حوزه به وجود آورده بود. در حالیست که مسائل و مشکلاتی از این دست، همچنان ادامه دارد. توجه داشته باشید این برند هنوز هم با مشکلات مربوط به مدیریت آب و سایر موارد مشابه برای مقابله با بحران آب رو به رو است. یکی دیگر از مشکلات شرکت کوکا در پنج سال اخیر این بوده که درآمد خالص آن و سود ناخالص آن به طور پیوسته کاهش پیدا کرده است. بطوریکه درآمد خالص عملیاتی از 41 میلیارد دلار در سال 2016 میلادی به 35.4 میلیارد دلار در سال 2017 کاهش پیدا کرد. فرصت‌های بازاریابی در قرن 21 همزمان با ورود فناوری‌های جدید از جمله هوش مصنوعی و دیجیتال رشد زیادی کرده اند. آنچه به نظر می رسد این است که پپسی در این مسابقه کمی جلوتر از کوکا است. کوکا شاید بتواند از این منابع و فناوری‌ها برای بازاریابی آسان تر و همچنین جذب بیشتر مشتری استفاده نماید.

درباره تاریخچه برند کوکا بیشتر بدانید

داستان کولاکولا، داستانی منطیق بر موفقیت است. تاریخچه نوشابه کوکا بسیار جالب است و نکات جالبی درباره آن وجود دارد. کوکاکولا رویای شیمیدان آتلانتائی قرن 19 بود، او قصد داشت یک نوع نوشیدنی گازدار بدون الکل با طعمی جدید به وجود آورد که همه دنیا را فتح نماید. اما متاسفانه این فرد پس از گذشت مدتی کوتاه از ساخت نوشابه کوکاکولا درگذشت. نکته جالب این است که طولی نکشید زیرزمین تاریکی که او در آنجا نوشیدنی حیرت آور را میجوشاند، به کارخانه های مدرن و بزرگ راه پیدا کرد. در حقیقت تولید آن به رویای این کارخانه ها تبدیل شد. داستان از آنجایی شروع شد که پس از تلاشی بیهوده در سال 1914 حدود شصت سال بعد یعنی در دهه 1950، کوکاکولا برای نخستین بار در مقیاسی وسیع و گسترده وارد کشور هلند شد. کوکاکولا یکی از اصلی ترین نشانه های عصر جدید بعد از جنگ بود که از جمله مهم ترین محصولاتی به حساب می آمد که مردم تمایل بسیار زیادی به خرید آن داشتند. در حقیقت رویارویی با اولین نوشیدنی غیرالکلی با استادارد های کاملا جدید در بطری هایی خاص، تجربه ای بود که احتمالاً اغلب مردم آن را نمی توانستند.

موفقیت تکنیک ها و متد های کمپانی کوکاکولا به وسیله نتایج حاصل از تحقیقات انجام گرفته در سال 1988، به وسیله سازمان تحقیق انجمن های لاندور در کشور آمریکا انجام گرفت و در نهایت به اثبات رسید. سپس مردم دنیا در سراسر جهان از وجود نام تجاری و جهانی کوکاکولا به عنوان یک رقیب بین المللی آگاهی پیدا کردند. در نتیجه این نوشیدنی غیر الکلی با بطری های آتلانتایی خاص خود به یکی از مهم ترین مشخصه های قرن 20 تبدیل شد. شاید برایتان جالب باشه که علاوه بر آن وینسنت ونگوگ و مارلین مونرو، هم در این عرصه شهرت پیدا کرد. اما برگردیم به اواخر قرن نوزدهم در آمریکا در سال 1869 شیمیدانی برجسته به نام جان پمبرتون در سن 35 سالگی به آتلانتا مهاجرت کرد تا در آنجا به فروش داروهای خود بپردازد. اما آرزوی بزرگ این شیمیدان، ساخت نوعی نوشابه غیرالکلی بود که کیفیت بهتری نسبت به سودا لیموناد داشته باشد و یک نوع نوشیدنی جدید باشد. در هشتم ماه مه در دفترچه خاطرات جان پمبرتون ثبت گردیده که او در ساخت یک نوشابه خوش مزه موفق شده و مواد و ترکیباتی را با هم ترکیب کرده که پیش تر در یک نوع اکسید و شربت با هم ترکیب کرده بود و علاوه بر آن شکر و آب را هم
افزوده شده است.

نرخ روز نوشابه کوکا قوطی

فرمولی که شرکت فروش سامان گستر برای نعیین قیمت عمده، افزایش حاشیه سود خود و همچنین سایر خریداران از آن استفاده می کند، متناسب با به روز ترین تکنیک های فروش طراحی گردیده است. این موضوع باعث شده این مجموعه بازرگانی در حوزه فروش نوشیدنی و محصولات غذایی، بسیار شناخته شده باشد. در اصل همین موضوع باعث شده تا قیمت عمده در نظر گرفته شده توسط مجموعه ما برای محصولاتی کمیاب و گران مانند نوشابه کوکا قوطی بسیار ارزان تر از سایر مراکز باشد.

علاوه بر این خوشبختانه در بسیاری از زمان ها هم شاهد کاهش قیمت ها و تخفیفات ویژه خواهید بود. با تخفیفات استثنایی و کوپن های تخفیف ارائه گردیده مشتریان می توانند، محصول مورد نظر خود را با شراط فوق العادع عالی خریداری کنند. همه این مسائل باعث نوعی رقابت بین این مجموعه و سایر مراکز خرید شده است. با مراجعه به سایت بازرگانی سامان گستر می توانید آگاهانه خرید خود را نهایی کنید. چرا که امکان بررسی همه جانبه و مقایسه لیست قیمت با دیگر شرکت ها وجود دارد. این مسئله به شما اطمینان می دهد از قیمت روز نوشابه کوکا قوطی مطمئن گردید و سپس اقدام به ثبت سفارش فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


⚠️ حداقل سفارش 200 کارتن می‌باشد ⚠️
Close