خرید آبمیوه تکدانه قوطی به صورت عمده

امتیاز دهید post

آبمیوه تکدانه قوطی یکی از برترین نوع آبمیوه ها در کشور می باشد. این محصول در ابعاد متفاوت و با میوه های متنوع در استاندارد ترین شیوه تهیه و تولید می شود. خرید آبمیوه تکدانه قوطی به صورت عمده با نهایت کیفیت و تنوع و نکتار های مختلف با قیمت بسیار مناسب امکان پذیر می باشد.

خرید آبمیوه تکدانه قوطی به صورت عمده

ویژگی های آبمیوه تکدانه قوطی

ویژگی های آبمیوه تکدانه قوطیویژگی های آبمیوه تکدانه قوطی موجب گردیده تا این محصول از متقاضیان زیادی برخوردار باشد. این محصول تحیه شده از تمامی میوه ها از جمله آناناس، هلو، گیلاس، آلوئه ورا، سیب، گلابی و انواع مختلف دیگر می باشد. 

این محصول تمامی ویتامینها و فیبرهای مورد نیازی که از میوه به دست می آید را حتی چندین برابر بیشتر به بدن می رساند و برای تمامی افراد در هر کجا که باشند استفاده شده و دارای طعمی دلنشین می باشد. نوشیدن این نوشیدنی گوارا و پر ویتامین به تمامی ورزشکاران، بیماران، کودکان در سنین رشد و  مصرف روزانه افراد در همه جا توصیه می شود.

این آبمیوه ها دارای ترکیبات کاملا استاندارد از جمله بیست و هست گرم کربوهیدرات، سیصد و هشتاد و چهار میلی گرم پروتئین، دوازده میلی گرم چربی، نهصد و شصت میلی گرم فیبر، سی و هفت میلی گرم ویتامین سی، یازده میلی گرم کلسیم، هشتاد و یه میلی گرم پتاسیم، یک دهم میلی گرم روی می باشد.

مراکز پخش آبمیوه تکدانه قوطی

مراکز پخش آبمیوه تکدانه قوطیمراکز پخش آبمیوه تکدانه قوطی درجه یک با کیفیت در کشور در تمامی نمایندگی های فروش محصول وجود داشته و این محصول را در انواع مختلفی با تنوع فراوان و کیفیتی بی نظیر و قیمتی مناسب به فروش می رسانند. آبمیوه تکدانه قوطی در وزن های دویست و چهل میلی لیتر و در بسته بندی های بسیار شیک و شکیل و دارای روکش سر بازشو تهیه و تولید می شود.

محل فروش آبمیوه تکدانه در  انواع میوه ها  در اقصی نقاط شهر های ویژه فروش و تمامی نمایندگی های وابسته به این محصول وجود داشته و از طریق مراکز و  نمایندگی های فروش این محصول با کیفیت تمام به مشتریان عرضه می گردد.  

مراکز تولیدی و بسته بندی آبمیوه تکدانه مرغوب، این محصول با کیفیت را به بازار های فروش تمامی کشور با قیمت های فوق العاده عالی  بسیار مناسب ارسال می کند. این نوع تکدانه معروف و  خوشمزه  توسط شرکت  تولیدی با نیروهای متخصص خبره در شرایط کاملا استاندارد  تهیه و تولید می شود.

لیست قیمت های آبمیوه تکدانه قوطی توسط بازرگانی فروش این محصولات با در نظر گرفتن ابعاد قوطی، حجم آبمیوه، نوع میوه و غلظت و نحوه بسته بندی تعیین شده و به تمامی نمایندگی های فروش صادر می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


⚠️ حداقل سفارش 200 کارتن می‌باشد ⚠️
Close

 حداقل سفارش 200 کارتن می‌باشد  
close-link
Click Me