توزیع عمده نوشابه پپسی قوطی 250 میلی لیتر

امتیاز دهید post

در طول این سال ها توزیع عمده نوشابه پپسی قوطی 250 میلی لیتر در بین مراکز معتبر کشور متداول شده است. به علاوه این نوشیدنی در میان جوانان و نوجوانان هواداران زیادی پیدا کرده و به طور گسترده به فروش می رسد. نوشابه پپسی قوطی با کیفیت باعث می شود فعالیت مغزی افزایش پیدا کرده و بدن بتواند در برابر خستگی و خواب آلودگی مقاومت کند. برای انتخاب یک نوشابه سالم مانند پپسی قوطی حتما بایستی به کیفیت مطلوب آن توجه زیادی نمود. نوشابه‌ پپسی قوطی 250 میلی لیتر حاوی گاز و ترکیبات انرژی زا است. این نوع نوشابه ها، قند بسیار پایین تری نسبت به نوشابه های دارای الکل هستند.

توزیع عمده نوشابه پپسی قوطی 250 میلی لیتر - سامان گستر

نوشابه گازدار چه مشخصه ای دارد؟

نوشابه پپسی قوطی 250 میلی لیتر دارای مقداری کافئین است. این ماده باعث افزایش عملکرد مغز، میزان تمرکز و افزایش هوشیاری می شود. از جمله دیگر ترکیبات موجود در این نوشیدنی می توان به شکر، آمینو اسید ها و همچنین ویتامین های گروه B  اساره کرد. شاید برایتان جالب باشد که وجود آمینو اسید موجود در نوشابه تاثیرات مثبتی بر افزایش متابولیسم دارند.

نوشابه پپسی قوطی 250 میلی لیتر به خاطر کیفیت بالایی که دارد، دارای شکر کمتری می باشد. هم چنین مواد افزودنی و ترکیبات نگه دارنده به کار برده شده در آن کمتر است. این نوشابه دارای میزان کمی ویتامین و ترکیبات ضروری نیز می باشد. لازم به ذکر است کافئین به کار رفته شده در آن محدود و به میزانی است که توسط وزارت بهداشت مشخص گردیده و توصیه شده است. به طور معمول میزان توصیه‌ شده کمتر از 50mg و بیشتر از 7mg به ‌ازای هرکیلوگرم وزن بدن در طول شبانه روز است.

نوشابه پپسی قوطی 250 میلی لیتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

حداقل تعداد خرید عمده برای تمامی محصولات 100 کارتن است
متوجه شدم